Apartmán Family

Apartmán s nadštandardne veľkými izbami a terasou

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí – ak ale potrebujete ubytovať celú rodinu tak, aby ste mohli prežiť skvelú dovolenku, potrebujete priestor a komfort. V tom prípade pre vás môže byť skvelou voľbou Apartmán Family. Hneď po vstupe zistíte, že miestom sme v ňom nešetrili. Veľkoryso dizajnovaná obývacia izba a (na pomery hotelov) rozmermi naozaj nadštandardná spálňa spôsobia, že sa ani s tromi deťmi nebudete v tomto apartmáne cítiť stiesnene. Z okna je pekný výhľad na Panorámu Tatier.

Terasa je malým klenotom tohto apartmánu – bez problémov na nej môžete s celou rodinou tráviť letné večery a dívať sa pritom na západy slnka. Poloha hotela vám v tomto smere pripravila dychberúce divadlo.

Do apartmánu sa pohodlne dostanete výťahom. V rámci svojho priestoru ponúka vlastnú kuchyňu s kvalitným zariadením, takže je iba na vás, či sa zbehnete najesť k nám do MAMUT PUB-u, alebo si niečo jednoduché pripravíte priamo na izbe. Útulná spálňa poskytne pohodlné prístrešie dvojici hostí. V obývacej izbe je tiež rozťahovacia pohovka, ktorú je možné využiť pre ďalších návštevníkov. Doménou kúpeľne je veľký sprchový kút.

Hoci je Apartmán Family naozaj veľký a každý si v ňom nájde dostatok súkromia, najlepší čas, ktorý v ňom strávite, bude zrejme s vašimi blízkymi. Pripravili sme ho tak, aby ste mohli byť s rodinou či priateľmi v jednej miestnosti a necítiť sa pritom stiesnene. To, ako spoločný čas využijete, je už iba na vás a na krásach Spiša, ktoré chcete spolu objavovať.

Rezervácia
fén na vlasy
sprcha alebo vaňa
plochá TV
úložný priestor
manželská posteľ
wi-fi