Reštaurácia

Už sa to nesie

Naša reštaurácia Mamut Pub je (takmer) spojená s hotelom. Jej základným stavebným kameňom je čerstvosť podávaných jedál, poctivý výber surovín a v neposlednom rade priateľská atmosféra. Usmievavý personál vývíja vždy maximálnu snahu, aby ste boli spokojní, pomôže a poradí vám tiež pri výbere z bohatého nápojového lístka a viacerých výčapných druhov pív.

Z nášho jedálneho lístka na vás budú pokukovať klasické slovenské jedlá, výber z medzinárodnej kuchyne, ale tiež špecialitky pre tých, ktorým mäso nevonia či sladké pokušenia. Už si nemusíte iba predstavovať, ako chutia mňamózne šúlance, vyprážaný čerstvý kravský syr, vegetariánsky tatarák alebo „Mamuťák”.

Nedeľa u nás tradične patrí kuraciemu vývaru a rezňom, od pondelka do piatku medzi 11:00 až 14:00 podávame denné menu a potom nastupuje naše menu à la carte plné originálnych chutí. Poznávacím znamením sú výnimočne chutné špeciality, príjemné prostredie s výhľadom na Vysoké Tatry a pár motoristických kúskov v ich reálnej podobe, ktoré potešia oko nie len milovníkov aút.

Večer vo dvojici, väčšia partia kamarátov, firemná akcía či rodinná oslava – urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní.

Fotogaléria

Ďalšie služby