Kongres

Priestory

Príjemný a dobre vybavený rokovací priestor je pre akékoľvek obchodné rokovania dôležitým základom. Technické nedostatky, nedostatok miesta či nedostatočná klimatizácia totiž znižujú pohodu, ktorá je potrebná k dosiahnutiu úspešnej dohody a spokojnosti na oboch stranách. Mnohé hotely a ubytovacie zariadenia musia pre nedostatok miesta robiť v tejto oblasti kompromisy, čo sa vždy niekde odrazí.

My sme sa rozhodli ísť inou cestou a na špičkové konferenčné priestory sme mysleli dopredu. Vďaka tomuto prístupu vám dnes vieme ponúknuť priestranné, profesionálne vybavené kongresové priestory s príjemnou atmosférou a k tomu bonus – fantastický výhľad na Vysoké Tatry.

Kapacita

Základom dobrého eventového priestoru je jeho kapacita. Naše kongresové priestory vám dokážu ponúknuť až 100 miest. Vďaka tomu dokážeme bez problémov zvládnuť aj väčšiu konferenciu. Navyše vieme v rámci Mamut PUB reštaurácie zabezpečiť pre účastníkov aj stravu. Pre tých, ktorí prichádzajú zďaleka, máme v hoteli 27 izieb a spolu 60 lôžok.

Ak organizujete menšie školenie či tímbilding, vieme upraviť priestory tak, aby sa vám v nich účastníci nestrácali. Stále budete mať toľko miesta, koľko potrebujete.

Kongresovú brožúru si môžete stiahnuť tu.

Fotogaléria