O hoteli

Ak ste ešte donedávna hľadali v Poprade moderné ubytovanie s kvalitnou kuchyňou a navyše s nádherným výhľadom na Tatry, nemali ste veľmi na výber. My sme sa rozhodli, že to zmeníme. Vďaka tomuto presvedčeniu a odhodlaniu niekoľkých ľudí vznikol Hotel Mamut – moderný priestor uprostred metropoly Tatier.

Hotel Mamut predstavuje prvotriedne ubytovanie v blízkosti centra mesta Poprad. Po vstupe sa vás zmocní moderná, no útulná atmosféra. Hotel už na prvý pohľad budí rešpekt svojím neopozeraným dizajnom – „baťovská“ pálená tehla mu dodáva nezvyčajný vzhľad a skromne, ale hrdo môžeme povedať, že celkovo je Hotel Mamut ozdobou svojho okolia.

Zážitok z ubytovania vám umocní aj úchvatný výhľad na panorámu Vysokých Tatier. Východy aj západy slnka a čas po zotmení tu predstavujú neopakovateľné momenty.

Všetko, čo od hotela očakávate

Jednoduché a moderné zariadenie, čistota a komfort pre nás boli prioritou. Namiesto zbytočných ozdôb sme investovali do toho, čo je pre hostí naozaj dôležité a čo počas pobytu ocenia. Bezplatné WiFi pripojenie a hotelové parkovisko, nadštandardné reštauračné služby či možnosť využitia konferenčných priestorov sú súčasťou hotelového servisu.

Nezáleží na tom, či hľadáte biznis hotel s výbornou lokalitou, miesto pre komfortný oddych vo dvojici alebo zaujímavý priestor pre váš teambuilding. Chceme, aby ste sa mohli v pokoji sústrediť na to, za čím ste do Popradu a Tatier prišli.

Miesta máme dosť

Hotel Mamut ponúka ubytovanie v 20 dvojlôžkových izbách, dvoch izbách s kapacitou 2+2 a v troch apartmánoch. Pýchou izieb orientovaných na sever a západ je výhľad na majestáty Vysokých Tatier. Ak počas ubytovania uprednostňujete vlastnú kuchynku, určite si vyberiete z apartmánov na najvyššom poschodí.

Aj jedlo má byť zážitok

Gastronómiu berieme ako súčasť jedného skvelého zážitku a tak k nej aj pristupujeme. Hneď vedľa hotela sa nachádza Mamut PUB, obľúbený nielen Popradčanmi, ale aj návštevníkmi Tatier a okolia. Stravovanie hotelových hostí je individuálne, zároveň môžete využiť reštauračné raňajky počas celej dĺžky pobytu. Obedy a večere môžete rovnako stráviť u nás v príjemnom prostredí. Ak chcete o našom Mamut PUB-e vedieť viac, kliknite tu.

Fotogaléria