Apartmán City

Apartmán s výhľadom na mesto

Apartmán City je nádherne vyzerajúci apartmán na najvyššom poschodí nášho hotela s balkónom a výhľadom na metropolu Tatier. Ocenia ho všetci, ktorí chcú využiť niekoľko dní na spoznávanie Spiša a jeho prírodných a historických krás, ale pokojne môže byť skvelým východiskovým bodom aj pre vaše zimné výjazdy do Tatier.

Do apartmánu sa pohodlne dostanete výťahom. Obývací priestor sme sústredili tak, aby bol príjemný nie len na relax, ale aby bol tiež pohodlným a pokojným workspace-om, teda miestom na prácu. Útulná spálňa poskytne pohodlné prístrešie dvojici hostí. V obývacej izbe je tiež rozťahovacia pohovka, ktorú je možné využiť pre ďalších návštevníkov. Priestranná kúpeľňa zase poteší tých, ktorí milujú horúcu vaňu a sparno v kúpeľni je pre nich istou formou wellnessu. Chutné jedlo vám radi pripravíme v MAMUT PUBe, ktorý je situovaný doslova pár krokov od hotela.

Apartmán City je taký, ako jeho názov – ideálny pre návštevníkov, ktorí radi vyrážajú do terénu, ale po návrate chcú mať pre seba komfort, súkromie a okná s nádherným výhľadom.

Rezervácia
fén na vlasy
sprcha alebo vaňa
plochá TV
úložný priestor
manželská posteľ
wi-fi