Apartmán Panorama

Apartmán s výhľadom na Tatry

Každý palác má svoj poklad. Tým naším je apartmán Panorama na najvyššom poschodí hotela. Jeho jedinečnosť spoznáte hneď po príchode do obývacej izby, odkiaľ sa pred vami vynorí nádherná panoráma Tatier. Ak chcete ísť ešte o pár krokov bližšie, smerom na Tatry je situovaný aj balkón, na ktorý sa dostanete z obývacej izby. Vďaka polohe hotela a umiestnení apartmánu na najvyššom poschodí nehrozí, že by vám niečo v tomto výhľade bránilo. Do apartmánu sa pohodlne dostanete výťahom.

V rámci svojho priestoru ponúka vlastnú kuchyňu s kvalitným zariadením, takže je iba na vás, či sa zbehnete najesť k nám do MAMUT PUB-u, alebo si niečo jednoduché pripravíte priamo na izbe. Útulná spálňa poskytne pohodlné prístrešie dvojici hostí. V obývacej izbe je tiež rozťahovacia pohovka, ktorú je možné využiť pre ďalších návštevníkov. Priestranná kúpeľňa zase poteší tých, ktorí milujú relax vo vani.

Ak ste si prišli pod Tatry skutočne oddýchnuť, neobmedzujte sa. Jedinečný výhľad na Tatra aj mesto, priestranný moderný interiér na najvyššom poschodí, k tomu skvelé jedlo na skok a zážitky, kam sa len pozriete. Tento apartmán je tu pre náročných.

Rezervácia
fén na vlasy
sprcha alebo vaňa
plochá TV
úložný priestor
manželská posteľ
wi-fi