Pre deti

Vysoké Tatry sú výborným výletným miestom aj pre najmenších, ktorí však zatiaľ nevedia úplne oceniť vysokohorské túry. Práve pre nich vyrástli v podtatranskom okolí indoorové detské herne a ihriská, ale aj atraktívne galérie fantázie a virtuálnej reality. Navštívte ich s nimi a verte, že v každom z nás ešte drieme niečo z krásneho detského sveta.

Dobrá hračka – jediná indoorová herňa pre deti v Tatranskej Lomnici s rozlohou 500 m², v ktorej nájdete množstvo všakovakých interaktívnych atrakcií. Vaše deti sa budú ,,hrať s rozumom”, na chvíľu sa stanú lekárom, hasičom, či módnou návrhárkou, naučia sa dopravné predpisy, vyskúšajú si rôzne hračky. A možno sa k nim pridáte aj vy.

FunVille – vysnívaný detský raj sa nachádza v dedinke Hozelec, neďaleko Popradu. Dokonalá detská zábava v najrozsiahlejšom detskom ihrisku pod Tatrami sa odohráva práve tu. A vy si zatiaľ vychutnajte obľúbenú kávičku, či spolu s detičkami aj iné nápoje a čerstvú pizzu priamo z pece u nás.

Tricklandia – je miesto v Tatranskej Lomnici, ktoré vás aj vaše deti zavedie do iného sveta. Sveta plného farieb, fantázie a nepredstaviteľných vecí. Zažite originálne putovanie Slovenskom v očividne najzábavnejšej galérii plnej optických ilúzií.

Poliankovo – je unikát v strednej Európe, ktorý nájdete v Tatranskej Polianke a predstavuje spojenie umenia s digitálnymi technológiami. Digitálna galéria a kaviareň na jednom mieste s neopakovateľným vizuálnym zážitkom. Doprajte si iný druh zábavy a poznania, ktorý široko ďaleko nemá obdoby.