Aquaparky

Dni vašej dovolenky pod Tatrami si môžete spestriť aj návštevou jedného z aquaparkov, ktoré sú otvorené celoročne.

AquaCity Poprad – vodný svet s 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi sa nachádza priamo v meste Poprad. Okrem rôznych vodných atrakcií a termálnej vody ponúka toto miesto aj možnosť návštevy fitnes centra, veľký plavecký bazén, wellness svet, či kryoterapiu.

Tatralandia – je na Slovensku najväčší celoročný vodný zábavný park. Nachádza na Liptove a rovnako ponúka množstvo vnútorných aj vonkajších vodných aktivít. Celé rodiny tu majú možnosť stráviť chvíle plné relaxu a zábavy. Je vzdialený 2 km od Liptovského Mikuláša. K dispozícii je 14 bazénov, z toho 9 celoročných. Súčasťou areálu je Tropical Paradise, Keltský saunový svet a Wellnes Paradise.

Thermal Park Vrbov – je unikátnym miestom relaxu a regenerácie. Aj tu môžete počas celého roka zregenerovať svoje telo v termálnych bazénoch s geotermálnou vodou s obsahom minerálnych látok, ktoré sú prospešné pre náš organizmus. Dopriať si môžete aj originálne thajské masáže. Termálne kúpalisko sa nachádza v obci Vrbov, medzi Popradom a Kežmarkom.

Bešeňová – je termálnym srdcom Liptova. Tunajšia termálna voda obsahuje veľké množstvo minerálov, ktoré majú blahodarný účinok na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Súčasťou areálu vodného parku je aj wellness saunový svet Harmónia, s dennými saunovými rituálmi. Nachádza sa na Liptove, v obci Bešeňová.